Pościel dziecięca z motywem z animowanej bajki Reksio będzie doskonałym uzupełnieniem każdej dziecięcej sypialni. Taka bajkowa pościel to doskonały akcent zarówno w sypialni dziewczynki, jak i sypialni chłopaka. Reksio to znana wszystkim pokoleniom kultowa bajka w reżyserii Leosława Marszałka, opowiadająca o przygodach tytułowego bohatera – psa Reksia, który nie może usiedzieć w swojej budzie i ciągle poszukuje nowych przygód. Oryginalny licencyjny wizerunek Reksia w roli nurka z pewnością spodoba się wszystkim małym poszukiwaczom przygód. Pościel z motywem Reksia cechuje wyjątkowo głęboka kolorystyka, kolory zachowują swoją intensywność nawet po kilku praniach. Sen w pościeli z wizerunkiem bajkowego bohatera to marzenie niejednego młodego człowieka.

Pościel z motywem bajkowym Reksio wykonana z wysokogatunkowej bawełny, to gwarancja zachowania odpowiedniego komfortu snu. Ponadto pościel posiada atest na brak substancji szkodliwych udokumentowany certyfikatem OEKO-TEX Standard 100.

Dla kogo pościel Reksio?

Pościel Reksio to znakomita propozycja dla wszystkich fanów tego czworonożnego przyjaciela. Taka pościel może być doskonałym uzupełnieniem dziecięcej sypialni albo stanowić świetny pomysł na prezent dla małych dzieci. Kupując prezent dla dziecka, często stajemy przed dylematem, co kupić. Dzieciom z reguły nie brakuje zabawek, dlatego w takiej sytuacji możemy wybrać właśnie oryginalną pościel z modnym motywem bajkowym.

Pościel Reksio z pewnością odmieni pokój dziecięcy na bardziej kolorowy. Realistyczne motywy sprawią, że zachwyci ona każdego fana tej kultowej bajki. Ponadto pościel jest bezpieczna dla dziecka, a zarazem wyjątkowo miła i przyjemna w dotyku. Zapewnia odpowiednią wentylację, dzięki czemu dziecko nie poci się podczas snu.