Pościel świecąca w ciemności – zbędny dodatek czy niezwykła ozdoba dziecięcego pokoju?

maj 26, 2021 | Poradnik chłopiec, Poradnik dziewczynka | 0 komentarzy

Choć pościel świecąca w ciemności może wydawać się zbędną zachcianką, to nie da się ukryć, że w nietuzinkowy ożywia dziecięcy pokój i nadaje mu niepowtarzalnego charakteru. Niewykluczone też, że taka pościel uprzyjemni maluchowi zasypianie, zwłaszcza gdy boi się on ciemności. Dostępna jest ona w wielu wzorach i wariantach kolorystycznych, dzięki czemu nasza pociecha ma możliwość wyboru wymarzonej pościeli. Przypadnie ona do gustu zarówno dzieciom jak i nastolatkom.

Czym jest pościel świecąca w ciemności?

Pościel świecąca w ciemności jest wykonana z tkaniny fluorescencyjnej, czemu zawdzięcza swoje niezwykłe właściwości. To idealna pościel dla dzieci, które lubią ozdabiać swój pokój w oryginalny sposób. Ponadto może ona okazać się pomocna, gdy nasz maluch ma problemy z zasypianiem – boi się ciemności, ale jednocześnie nie potrafi zasnąć przy zapalonym świetle.

Pościel świecąca w ciemności przypadnie do gustu dzieciom, którym nie podobają się tekstylia w standardowych kolorach i wzorach. Wprowadzi do pokoju malucha niepowtarzalny klimat i pobudzi jego wyobraźnię.

Z czego wykonana jest pościel świecąca w ciemności?

Pościel świecąca w ciemności jest wykonana w 100% z bawełny. Sposób barwienia pościeli jest w pełni bezpieczny i przyjazny dla dziecka. Dzięki temu nie ma ryzyka, że pościel uczuli dziecko lub podrażni jego skórę. Właściwości fluorescencyjne nie wpływają w żadnym stopniu negatywnie na jej odbiór na skórze – jest ona przyjemna w dotyku.

Jaką pościel świecącą w ciemności wybrać?

Pościel świecącą w ciemności można nabyć w wielu kolorach i wzorach. Dzięki temu każde dziecko znajdzie coś dla siebie.

Pościel świecąca w ciemności dla miłośnika militariów

Popularnością cieszy się pościel świecąca w ciemności z wizerunkiem czołgu. Przypadnie ona do gustu wszystkim chłopcom zafascynowanym wojskiem, armią i żołnierzami. Poduszka ozdobiona fluorescencyjnym obrazkiem przedstawiającym helikopter i napis na kołdrze “army fighter” bez wątpienia wywoła uśmiech na twarzy małego pasjonata militariów.

Pościel świecąca w ciemności z wizerunkiem drzewka szczęścia

Pościel fluorescencyjna z drzewkiem szczęścia spodoba się małym miłośnikom bajkowego świata w stylu “Alicji w kranie czarów”. Wprowadzi magiczny klimat w dziecięcym pokoju i uprzyjemni maluchowi zasypianie, niwelując jego strach przed ciemnością. Taka pościel będzie odpowiednia również dla nastolatki zakochanej w świecie opowieści fantasy.

Pościel fluorescencyjna z motywem kosmosu

Jednym z najczęściej pojawiających się motywów na pościeli fluorescencyjnej jest kosmos. Trudno się dziwić popularności tego wzoru – przedstawione rysunkowo i świecące w ciemnościach planety i gwiazdy prezentują się niezwykle efektownie. Taka pościel sprawi radość zwłaszcza maluchowi pasjonującemu się kosmosem i naukowymi nowinkami. Dzięki zastosowaniu wysokogatunkowej bawełny pościel jest odporna na odbarwienie się mimo jej wielokrotnego prania.

Pościel fluorescencyjna z traktorem

Pościel fluorescencyjna z traktorem to propozycja dla maluchów zafascynowanych pojazdami rolniczymi. Dziecko, które kolekcjonuje zabawkowe maszyny rolnicze, bez wątpienia ucieszy się z takiej pościeli. Jej żywe kolory przepięknie ozdobią dziecinny pokój za dnia. Warto wiedzieć, że pościel zyska właściwości fluorescencyjne po wcześniejszej ekspozycji na światło.Pamiętajmy też, aby prać ją maksymalnie w 40 stopniach – wyższa temperatura może uszkodzić pościel.

Pościel świecąca w ciemności z motywem telefonu

Pościel świecąca w ciemności z motywem telefonu przypadnie do gustu zarówno dzieciom jak i nastolatkom, które lubią przyozdabiać swój pokój w nieoczywisty sposób. Kołdra z obrazkiem imitującym menu w smartfonie oraz poduszka z cyframi z pewnością spodoba się miłośnikom oryginalnych rozwiązań. Ponadto pościel jest dwustronna, dzięki czemu prezentuje się estetycznie niezależnie od tego, w jaki sposób ją ułożymy.

Dlaczego warto zdecydować się na pościel świecącą w ciemności?

Pościel świecąca w ciemności jest warta uwagi z wielu powodów. Po pierwsze, prezentuje się niezwykle estetycznie i sama w sobie stanowi ciekawą ozdobę pokoju. Kiedy zależy nam na wprowadzeniu niepowtarzalnego klimatu w pokoju dziecka i maluch lubi otaczać się niebanalnymi ozdobami, taka pościel będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Po drugie, pościel świecąca w ciemności może być wyjątkowo korzystnym rozwiązaniem dla pociechy, która boi się ciemności. Ułatwi dziecku zasypianie, sprawiając, że poczuje się bezpiecznie.